Trend
0

En İyi IPhone Oyun Tavsiyeleri

Playstation ‘ı olanlar için gelen şu müjdeli haberden sonra Apple cihazı olanlara da oyun tavsiyesinde bulunuyoruz. Eğer Apple’dan bir iPhone ya da bir iPad almışsanız biraz oyun oynamak size iyi gelebilir. Bunun için yapmanızı gereken sadece aşağıdaki oyunları App Store’dan indirmek. İşte birbirinden eğlenceli iPhone Oyun Tavsiyeleri.

1-Hitman GO

iPhone Oyun Tavsiyeleri listesinin ilk sırasını Hitman GO alıyor. Hitman serisinin filmlerini bilmeyen yoktur ama oyunları da bir harika. Hitman GO oyununda bir partide veya müzede hedefi bulmanız gerekiyor. Aksiyon sevenler için aksiyonu bol bir oyun olan Hitman GO, Hitman fanları için biçilmiş kaftan. App Store’ daki fiyatı yalnızca 1.99$.

2-Super Mario Run

iPhone oyun önerisi yada iPad oyun önerisi olarak sırayı meşhur oyun efsanesi Süper Mario alıyor. Yeni tasarımı ile Super Mario Run adını alan ünlü oyun oldukça ses getirdi. Merakla beklenen yeni versiyonu ile piyasaya hızlı bir başlangıç yapan Süper Mario Run’da anlaşma gereği hedefe doğru koşmalısınız. Eski Super Mario fanları için de güzel bir oyun olan Super Mario Run üstelik App Store’ da ücretsiz sunuluyor.

3-Device 6

Aslında Device 6 hikâyesi olan bir yapboz oyunu. Device 6 oldukça esrarengiz, gizemli ve çok zarif başka bir güzel oyun. Güzel bir müzik eşliğinde ve karışık yapbozlardan oluşan oyunda başarılı olmanız gerekiyor. Bu tip oyunları sevenler için App Store’ daki fiyat 3.99$.

4-Around the World in 80 Days

Herkesçe bilinen “80 Günde Devri Alem” romanından esinlenilerek hazırlanan bu oyun 81 bölüm olarak tasarlanmış.Etkileyici ses efektleri dikkat çekici bu oyunun hikayesi 7 farklı ülkede geçiyor. Oyunun kahramanı olan Phileas Fogg’a yolculuk esnasında gerekli olacak pusula, saat, not defteri,dürbün gibi bazı eşyaları tamamlamaya çalışmanız gerekiyor.  Around the World in 80 Days her bölümde eğlence dolu heyecanlı anlar yaşatmayı başarıyor. Bu güzel oyunun App Store’ daki fiyatı 4.99$.

App Store Satın Alma Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/80-days/id892812659?mt=8

5-Final Fantasy IX

Oyun severlerin yakından bildiği Final Fantasy bu sefer IX olarak piyasaya sürülmüş ve iPhone Oyun Tavsiyeleri listemizde yerini alıyor. VI ve VII’de harika bir performans sergilemiş olan Final Fantasy serisinin son versiyonu daha eğlenceli olmuş. App Store’ daki fiyatı biraz pahalı gelebilir zira fiyat 20.99$.

App Store Satın Alma Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/final-fantasy-ix/id1041260001?mt=8

6-Threes

Threes adından anlaşılacağı üzere İngilizce’deki 3 ve 3’ün katlarına dayanılarak oynan bir oyun. Herkesin bildiği 2048’e benzeyen oyunumuzu özellikle bulmaca meraklılarının seveceğini düşünüyoruz. Basit ve sade görünümüyle oyuncularını sıkmıyor. Threes’te temel kural; yalnızca aynı sayıları üst üste çarpıştırıp sayıları ikiye katlamak ve ardından bu sayıları üst üste getirerek olabildiğine çok puan kazanmak.

Çok kısa bir zamanda oldukça ilgi gören Threes aslında bedava olmalıydı ama App Store’ da yalnızca 2.99$‘a alıcılarını bekliyor.

7-Drop 7

iPhone oyun önerisi yada iPad oyun önerisi listemizde sırayı Drop 7 alıyor. Drop 7 ’de 7×7’lik örgülü rakamları yatay ya da dikey olarak belirli bir düzene getirmeniz gerekiyor. Üstelik App Store’da ücretsiz sunuluyor.

iPhone Oyun Tavsiyeleri: Drop 7

8- Reigns

Oldukça ilginç bir hikayesi olan Reigns’te ise, fantastik bir krallıkta yaşayan insanlar amansız bir hastalıkla boğuşmaktadırlar. Bu hastalıktan kurtulmak ve aynı zamanda sınırlarınızı korumanız gereken oyununun sonunda şeytanla buluşacaksınız. App Store’ daki fiyatı yalnızca 2.99$.

9-Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kart oyunlarını sevenler için tasarlanmış olan Hearthstone: Heroes of Warcraft kısa sürede fenomen bir oyun haline geldi. Destenizi oluşturarak çevrimiçi rakiplerinizle oynayabiliyorsunuz.Üstelik App Store’da ücretsiz.

App Store Ücretsiz Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/hearthstone-heroes-warcraft/id625257520?mt=8

10- A Dark Room

Karanlık ve soğuk bir odada ilk ihtiyacınız olan şey nedir? Tabi ki sizi ısıtıp aydınlatacak bir ateştir. Bunun için öncelikle odun bulmalısınız. İşte oyun böyle ilginç bir şekilde başlıyor ve sizi heyecan dolu bir maceraya sürüklüyor. Bu oyunu denemenizi öneriyoruz. App Store’ daki fiyatı ise yalnızca 0.99$.

App Store Satın Alma Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/a-dark-room/id736683061?mt=8

11-Ridiculous Fishing

Balık tutmayı sevenler için tasarlanmış Ridiculous Fishing: A Tale of Redemption‘da ise hem balık tutacak hem de çok eğleneceksiniz. App Store’ daki fiyatı ise 2.99$.

App Store Satın Alma Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/ridiculous-fishing-tale-redemption/id601831815?l=nl&ls=1&mt=8

12-Framed

iPhone Oyun Tavsiyeleri listemizin son sırasında ise bir çok ödül sahibi bir oyun olan Framed alıyor. Device 6 ‘da olduğu gibi ajanlık, gizem, macera veya ölüme meydan okuma türü oyunlar seviyorsanız Framed bunun için biçilmiş kaftan. Sizin oyundaki göreviniz sadece ellerinizle ilgili sayfaları ayarlamak. Framed‘i oldukça beğeneceğinizi düşünüyoruz. App Store’ daki fiyatı ise sadece 3.99$.

App Store Satın Alma Download Linki: https://itunes.apple.com/us/app/framed/id886565180?mt=8

Şimdilik bizden bu kadar. Herkese iyi eğlenceler.

Labels

2016 en iyi ücretsiz ipad oyunları2017 en iyi ücretsiz ipad oyunlarıA Dark RoomappleAround the World in 80 DaysDevice 6 Device 6Drop 7en güzel ios oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir